Atšilus orams, mes vis daugiau laiko norime praleisti gryname ore, savo laisvą laiką, savaitgalius išnaudoti turiningai. Karantino metu, kai mūsų gyvenimo tempas apribotas, didžiausias džiaugsmas tampa buvimas su šeima, laisvalaikis gamtoje.

,,DuRatukai“ komanda nori Jums pasiūlyti vieną smagiausių pramogų, kurios dėka galite ne tik leisti laisvalaikį su šeima, bet ir grožėtis gamta, vaizdingais maršrutais. Paprastai ir greitai išsinuomoję paspirtukus, jūs juos galite lengvai transportuoti į norimą vietą toliau nuo Kauno ar pasirinkti vaizdingą maršrutą Kaune ir aplink Kauną, savo kelionę pradedant elektriniais paspirtukais.

Kauno miestas dar prieš keletą metų išreiškė dideles ambicijas ir norą tapti pirmuoju visiškai dviratininkams pritaikytu miestu Baltijos šalyse. O tai yra džiugi žinia dviračių transporto priemonių mėgėjams, paspirtukininkams. Plečiant dviračių takų ribas ir gerinant jų būklę, atsiranda daugiau norinčių automobilį iškeisti į elektrinį paspirtuką, riedį ar dviratį. Tokiu būdu yra pagerinamos susisiekimo galimybės, tausojama gamta, gyventojai skatinami aktyviau judėti. Tampa vis lengviau iš gyvenamųjų rajonų nuvykti link miesto centro, o iš ten judėti link Panemunės Šilo, Kauno marių ar net Kačerginės, Kulautuvos ir kitur.

Pateikiame Jums keletą populiarių ir mėgiamų maršrutų, kurių dėka dviračių takais galite leistis į smagią popietės ar savaitgalio kelionę.

1. Maršrutas paspirtuku link Panemunės Šilo.

Renkantis šį maršrutą galite būti garantuoti, kad turėsite pasigrožėti tiek miesto, tiek gamtos vaizdais. Maršruto ilgis siekia apie 13 kilometrų. Jį galima pradėti nuo Kauno senamiesčio iki Panemunės Šilo. Panemunės Šilo dviračių tako ilgis – 5,5 km. Panemunės šile esantis takas veda per Smetonos alėją iki Panemunės tilto. Šilo takas yra apšviestas, tad juo taip pat patogu ir saugu patogu važiuoti ne tik dieną, bet ir vakare. Takas atnaujintas, todėl galite būti garantuoti, kad kelionė bus smagi ir komfortiška.

2. Maršrutas paspirtuku ,,Pažaislio vienuolynas“

Maršrutas link Kauno marių šalia išskirtinio Pažaislio vienuolyno ansamblio su nuostabiu vaizdu. Svarbu paminėti, kad šitoje maršruto atkarpoje dviračių taikai taip pat naujai sutvarkyti, yra suoliukų kur galima prisėsti ir pailsėti ar užsukti į ,,Monte Pacis“, Kauno marių kavinės lauko terasą atsigaivinti gaiviais gėrimais. Tako ilgis maždaug apie 3 km.

3. Ilgasis maršrutas paspirtuku ,,Senamiestis – Zapyškis“

Šį maršrutą elektriniais paspirtukais gali rinktis ilgesnės kelionės mėgėjai. Maršruto ilgis siekia apie 20 km ilgio ir jungia Kauno senamiestį, Kačerginę ir Zapyškį. Keliaujant šiuo maršrutu galėsite grožėtis miško ir paupio vaizdais. Kadangi maršrutas ilgas, jį galite susiplanuoti savaitgalio kelionei. Kelionę galite trumpinti ir iki Kačerginės. Šiame miestelyje yra nemažai poilsio zonų, grilio zona, tad tikrai nusprendę pabūti ilgėliau, turėsit ką veikti.

Daugiau vaizdingų maršrutų, kurie pritaikyti važiuoti paspirtukais, pristatysime kituose straipsniuose.

Dėl paspirtukų nuomos visada galite kreiptis tel. 8 600 39528 arba el. paštu info@duratukai.lt