Atšylant orams vis dažniau norisi leisti laiką, laisvalaikį lauke. Pastaraisiais metais itin išpopuliarėję paspirtukai užima dviračių gretas. Pastebima, kad žmonės linkę išbandyti naujoves, taip pat ir turimus dviračius pakeisti į paspirtukus, ar papildomai įsigyti dar vieną transporto priemonę, kuri laisvalaikiui suteiktų daugiau spalvų! Taip, kalbame apie elektrinius paspirtukus!

Norime Jums pristatyti trumpą apžvalgą, kodėl verta išbandyti paspirtukus, kodėl jie tampa tokia populiaria transporto ir laisvalaikio praleidimo priemone, ir kodėl žmonės likę juos nuomoti labiau nei dviračius.

Patogi ir pigi transporto priemonė.Paspirtukui nereikia degalų, užtenka pakrauti elektra, o sąnaudos tikrai nedidelės, juolab nuomojant paspirtukus, jūs galite būti garantuoti, kad jie bus pilnai paruošti Jūsų kelionei. Nuomos kainos nėra didelės, o renkantis ilgesnį nuomos periodą ar paspirtukus visai šeima, galite ir sutaupyti.

Didesnė judėjimo laisvė. Taip, paspirtukai tai suteikia. Paspirtukus labai patogu transportuoti. Susidėti paspirtukus į mašiną galėsite net visai šeimai. Jie kompaktiškai susilanksto-transformuojasi. Todėl vietos jiems tikrai rasite, ne taip kaip dviračiui, kuris užima tikrai daug vietos ir transportuot gana sunku, nepatogu, nebent tam turima speciali papildoma įranga, kurios dėka galima dviračius tvirtinti prie automobilio. Paspirtuką be vargo užnešite į daugiabučio namo paskutinį aukštą ar rasite vietos namuose, biure ar garaže.

Ar pagalvojote, kad paspirtukus galite išnuomoti visam savaitgaliui ir juos nusivežti į kitą miestą, judėti nepriklausomai ir nevaržomai. Be to, elektriniai paspirtukai yra labai manevringi, todėl su jais galėsite pravažiuoti net siauriausias gatveles ar takus. Paspirtukus nuo dviračių skiria esminis bruožas – dviračiai turi didelius ratus, o paspirtukai – vos 20 cm skersmens.

Prireikus pakrauti itin paprasta. Paspirtuko įkrovimas Jums nesukels jokių problemų. Jei paspirtukas nuomojamas ilgesniam laikotarpiui ar kelioms dienoms, pakrauti jį galėsite bet kur, kur tik rasite elektros lizdą. Vidutinis pilnas paspirtukų įkrovimo laikas yra 5 valandos. O tą galėsite padarysi poilsio metu namuose, pietaujant kavinėje, ar svečiuojantis pas draugus.

Nereikės rūpintis technine priežiūra. Nuomojant elektrinius paspirtukus Jums niekuo nereikės rūpintis. Jums bus suteiktos ne tik kokybiškos paslaugos, malonus aptarnavimas, bet ir nauji, prižiūrėti, techninius reikalavimus atitinkantys elektriniai „Xiaomi Mijia M365“ paspirtukai.

Tvarumas, pagalba gamtai. Elektriniai paspirtukai, tai dar viena priemonė kaip ir dviračiai, kurie prisideda prie gamtos išsaugimo, neteršia aplinkos kaip tą daro didžioji dalis automobilių. Vartotojai puikiai supranta, kad pasirinkę elektrinį paspirtuką prisideda prie gerų darbų, visuomenė sąmoningėja ir tai puikiai matosi atsižvelgiant į žmonių transporto priemonių pasirinkimą.

Puikus laisvalaikis. Paspirtukai yra ir gali būti puiki priemonė daugiau laiko praleisti gamtoje, gryname ore, praleisti laiką su draugais aplankant įdomias Lietuvos vietas, miestus. Jums nereikia galvoti apie papildomos transporto priemonės įsigijimą. Jums tereikia panorėti laisvalaikį praleisti kitaip. O mes pasirūpinsime elektriniais paspirtukais, kurie Jums ir Jūsų aplinkai gerų emocijų. Juk norint išbandyti elektrinį paspirtuką, susiplanuoti įdomų savaitgalį Kaune ar kitame mieste, nereikia paspirtuką turėti, užtenka jį išsinuomoti.

Suteikite savo laisvalaikiui spalvų! Leiskite Jūsų laisvalaikiu pasirūpinti ,,DuRatukai“ komandai.

Dėl išsamesnės informacijos, paspirtukų nuomos galite kreiptis tel. 8 600 39 528 arba el. paštu info@duratukai.lt