Savo klientams siūlome tik aukščiausios kokybės patikimus ir kruopščiai prižiūrimus elektrinius paspirtukus „Xiaomi Mijia M365“.

Šie elektriniai paspirtukai sulaukė didelio susidomėjimo visame pasaulyje dėl savo paprasto dizaino ir kokybiškų detalių. Aviacijoje naudojamas aliuminis ir energijos grąžinimo sistema stabdant, tai tik kelios šių paspirtukų savybės, kurios leido šiuos paspirtukus 2017 metais nominuoti metų kūrinio apdovanojimu.

Patvari konstrukcija gali suteikti ramybės jausmą, nes paspirtukai iš tiesų yra labai patvarūs ir tvirti. Ratai pakankamai dideli, todėl pravažiuoti asfaltu, per žolę, smėlį ir net sniegą vieni juokai. Paspirtukai taip pat turi greičio pedalą, kuris veikia tikrai sklandžiai ir leidžia labai tiksliai kontroliuoti greitį, ir stabdžius bei skambutį, kojelę patogiam paspirtuko pastatymui.Elektrinio paspirtuko priekyje yra ir ryškus LED žibintas su lęšiu, o gale yra mirksinti stabdymo metu įsijungianti lemputė.

Elektrinio paspirtuko galingumas gali leisti įkopti į ne itin aukšto šlaito kalną (maksimaliai 10 / 15 °). Įprasto naudojimosi sąlygomis galima pasiekti 25 km/ val. greitį arba 18 km/val., kai taupome energiją. Paspirtukų įkrovimas vyksta nuo elektros tinklo. Pilnai įkrauti bateriją trunka apie 5 valandas.

„Xiaomi Mijia M365“ puikiai tiks pasivažinėjimui po miestą, nes pasižymi nedideliu svoriu (12,5 kg) ir sulankstoma konstrukcija. Todėl prireikus, paspirtuką galima pasinešti, įsikelti į viešąjį transportą ar pan.

,,Xiaomi Mijia M365″ privalumai

  • Diskinė stabdžių sistema, kuri leidžia paspirtukui sustoti ypatingai greitai.
  • Turint 18650 lithium-ion Baterija ir 280Wh galingumą su paspirtuku įsibėgėsite ne tik labai greitai, bet ir pasieksite net iki 30km atstumą.
  • Parsisiuntus paspirtukui pritaikytą „appsą“ į savo telefoną yra galimybė sekti visą su elektriniu paspirtuku susijusią informaciją.
  • Tokia, kaip greitis, likęs atstumas, visas paspirtuko įveiktas atstumas „Rida“ ir daug kitų.
  • Yra net 6 apsaugos skirtos tinkamam baterijos naudojimui.
  • Kinetinė energijos atgavimo sistema gali suteikti galime su paspirtuku įveikti didesnį atstumą.

Mūsų paslaugos Jums

Elektriniai paspirtukai tampa nepakeičiama transporto ir laisvalaikio priemone pasivažinėjimui ne tik parkuose ar kitose Jums smagiose vietose, tačiau ir mieste. Dviračių takų infrastruktūra visoje Lietuvoje su metais vis gerėja, o paspirtukams pritaikytų takų daugėja. Todėl išsinuomoję mūsų elektrinius paspirtukus juos galėsite patogiai transportuoti kur tik panorėję ir džiaugtis kokybišku laisvailaikiu.

Išnuomoję paspirtukus Jūs galite būti garantuoti, kad jie bus techniškai tvarkingi, prižiūrėti, gerai atrodantys. Mūsų elektrinių paspirtukų nuomos kainos draugiškos klientams. O išsinuomojus 4 paspirtukus mes juos Jums pristatysime į vietą nemokamai. Mes nuolat rengiame specialius pasiūlymus, teikiančius vertę klientui.

Kainos

Darbo dienomis 5 valandos – 10€
Darbo dienomis para – 15 €
Savaitgaliais 5h – 15 €
Savaitgaliais para – 20 €
Visas savaitgalis – 35 €
Savaitė – 70 €

*Išsinuomojus 4 paspirtukus pristatymas į Jums patogią vietą – NEMOKAMAS.

Dėl išsamesnės informacijos, paspirtukų nuomos galite kreiptis tel. 8 600 39 528 arba el. paštu info@duratukai.lt