Šalyje esant ekstremaliai epideminei situacijai ir įsigaliojus sugriežtintoms karantino sąlygoms mūsų judėjimas, bendravimas su draugais, pažįstamais ar net artimaisiais tampa pakankamai suvaržytas, todėl stengiamės daugiau laiko praleisti su šeima namuose ar laisvalaikį planuoti gamtoje vaikštant, važinėjant dviračiais, paspirtukais, taip pat aktyviai sportuojant.

Laisvalaikio praleidimo priemonių, tokių kaip elektriniai paspirtukai stipriai išaugo. Žmonės ne tik įsigyja nuosavus paspirtukus, tačiau ir aktyviai juos nuomojasi trumpesniam ar ilgesniam laikotarpiui. Tad kodėl dažnu atveju elektrinį paspirtuką pravartu nuomoti, o ne pirkti?

Investicija į akimirkas, o ne daiktus

Mūsų gyvenimo tempas, laisvalaikio praleidimo būdai, tendencijos kinta gana sparčiai, norime išbandyti tai, kas nepatirta. Dėl to apie didesnių išlaidų reikalaujančias investicijas galvojame gana atsargiai, apmąstydami pirkinio vertę ir svarbą. Jei mėgstate įvairų laisvalaikį, esate pakankamai užimti ir tiesiog norite išbandyti laisvalaikio praleidimo būdą pasivažinėjant paspirtuku, jis yra puiki transporto priemonė, kuri gali suteikti daug įspūdžių tiek Jums, tiek Jūsų šeimai. Planuojat savaitgalio kelionę į kitą miestą ir norint palengvinti apžvalginį-pažintinį maršrutą, paspirtukas Jums taip pat labai pravers.

Tad norint išbandyti šią transporto priemonę, suplanuoti kitokį laisvalaikio praleidimo būdą ar vykstant į kitą miestą, sodybą ar pan. paspirtuko nuoma yra geriausias pasirinkimas. Jums nereikės patirti didelių investicijų, o paspirtuku važinėtis galite kada panorėjus ir tai taps smagi pramoga. Paspirtuko nuoma neįpareigoja taip, kaip įsigijus paspirtuką. Išsinuomoti paspirtuką galima kada nori, bet kokiam laikotarpiui, o nuomos kainos yra draugiškos vartotojui.

Paspirtukų technine priežiūra pasirūpinsime mes

Paspirtukų populiarumas, ypač miestuose tik didėja. Tačiau, retas įsigijęs paspirtukus supranta, kad įsigijo dar vieną transporto priemonę, kuriai reikės skirti laiko ir pinigų techninei priežiūrai.

Viena iš svarbiausių eksploatavimo rekomendacijų -periodiškai patikrinti visas paspirtuko dalis. Svarbu pasirūpinti, kad visos dalys, kurios turi būti suteptos ir būtų suteptos, atsipalaidavę varžtai, laidai priveržti, padangos pripūstos, dylančios dalys pakeistos, pažeidimai sutvarkyti. Nes dėl techninių gedimų, nepriežiūros visada iškyla pavojus tiek Jūsų, tiek aplinkinių saugumui.

Nuomojant elektrinius paspirtukus Jums niekuo nereikės rūpintis. Jums bus suteiktos ne tik kokybiškos paslaugos, malonus aptarnavimas, bet ir nauji, prižiūrėti, techninius reikalavimus atitinkantys elektriniai „Xiaomi Mijia M365“ paspirtukai.

,,DuRatukai“ nuomojami elektriniai paspirtukai populiarūs visame pasaulyje dėl savo paprasto dizaino ir kokybiškų detalių. Aviacijoje naudojamas aliuminis ir energijos grąžinimo sistema stabdant, tai tik kelios šių paspirtukų savybės, kurios leido šiuos paspirtukus 2017 metais nominuoti metų kūrinio apdovanojimu.

Suteikite savo laisvalaikiui spalvų! Leiskite Jūsų laisvalaikiu pasirūpinti ,,DuRatukai“ komandai.

Dėl išsamesnės informacijos, paspirtukų nuomos galite kreiptis tel. 8 600 39 528 arba el. paštu info@duratukai.lt