Kasmet paspirtukų vairuotojų vis daugėja. Paspirtukas tampa ne tik gera susisiekimo priemone, tačiau ir laisvalaikio praleidimo priemone. Esant šiltiems orams vis dažniau norisi leisti laiką, laisvalaikį lauke. Žmonės linkę išbandyti naujoves, taip pat ir turimus dviračius pakeisti į elektrinius paspirtukus, juos nuomoti.

Lygiai taip pat kaip paspirtuku važiuoti gali būti itin smagu, tai taip pat ir nesaugu, jei vairuotojas nesilaiko kelių eismo taisyklių, privalomų reikalavimų, nėra atidus lenkdamas pėsčiuosius. Todėl labai svarbu saugoti ne tik save, bet ir kitus, nes neatsargus, manevringas važiavimas gali sukelti pavojingas situacijas.

Išsinuomojus DuRatukai elektrinius paspirtukus galėsite būti ramūs dėl paspirtukų techninės būklės. Mes juos itin prižiūrime ir prieš išnuomojant klientui atliekame techninę apžiūrą. Norint vairuoti mūsų elektrinius paspirtukus, nereikalingas vairuotojo pažymėjimas. Ir tai galioja visiems elektriniams paspirtukams, kurių važiavimo greitis yra iki 25 kilometrų per valandą.

Elektriniu paspirtuku (kurių greitis iki 25 km/val., galia ne didesnė kaip 1 kW) galima važiuoti dviračių takais, pėsčiųjų ir dviračių takais, arba dviračių juostomis, kur jų nėra – tam tinkamu kelkraščiu.

Važiuojantys elektriniais paspirtukais turi laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų. Saugoti save, gerbti kitus eismo dalyvius. Paspirtukų vairuotojams draudžiama kirsti važiuojamąją dalį pėsčiųjų perėjomis, tai reiškia, kad elektrinio paspirtuko vairuotojas turėti nulipti ir paspirtuką vestis, lygiai taip pat kaip važiuojantys dviračiu.

Taigi, važiuodami su elektriniu paspirtuku, kurio greitis iki 25 km/val. jūs:

  • turite dėvėti šalmą, jei jums nėra 18 metų;
  • galite važiuoti dviračių taku ar dviračių juosta;
  • galite važiuoti šaligatviu;
  • galite važiuoti važiuojamąja kelio dalimi, tačiau privalote dėvėti šviesą atspindinčią liemenę.

Linkime su elektriniais paspirtukais keliauti ir mėgautis šauniu laisvalaikiu saugiai!

Dėl išsamesnės informacijos, paspirtukų nuomos galite kreiptis tel. 8 600 39 528 arba el. paštu info@duratukai.lt