Kaip išsirinkti tinkamiausią elektrinį paspirtuką? Į kokius kriterijus reikėtų atsižvelgti ne tik elektrinį paspirtuką įsigyjant, bet ir nuomojant? Turbūt dažnas sutiktumėte, kad norėtumėte, jog paspirtukas būtų greitas, manevringas, tačiau tvirtas ir saugus. Tad į ką labiausiai verta atkreipti dėmesį…

Baterijos ištvermė

Jeigu jau planuojate nuomotis paspirtuką, svarbu įsivertinti kokį maršrutą planuojate nuvažiuoti, ar bus galimybė sustoti, pailsėti ir tuo pačiu metu įkrauti paspirtuką, kiek valandų per dieną planuojate važinėtis.  Atitinkamai įvertinkite, kiek pasirinktas modelis pajėgs nuriedėti pilnai įkrauta baterija. ,,DuRatukai” nuomojamų elektrinių paspirtukų galingumas gali leisti įkopti į ne itin aukšto šlaito kalną (maksimaliai 10 / 15 °). Įprasto naudojimosi sąlygomis galima pasiekti 25 km/ val. greitį arba 18 km/val., kai taupome energiją. Paspirtukų įkrovimas vyksta nuo elektros tinklo. Pilnai įkrauti bateriją trunka apie 5 valandas. Tai pakankamai optimalus įkrovimo laikas ir baterijos galia dienos pasivažinėjimui.

Padangos

Įvertinę atstumą apgalvokite ir kelio dangą, kuria daugiausia važinėsite. Nuo jos priklausys tai, kokio tipo padangos jums bus tinkamiausios. Pripučiamos padangos labai gerai sugeria nelygaus kelio smūgius, be to, turi geresnį sukibimą tiek su šlapia, tiek su sausa kelio danga. Būtent pripučiamas padangas turi ir mūsų siūlomi ,,Xiaomi Mijia M365″ elektriniai paspirtukai. Ratai pakankamai dideli, todėl pravažiuoti asfaltu, per žolę, smėlį ir net sniegą vieni juokai. Paspirtukai taip pat turi greičio pedalą, kuris veikia tikrai sklandžiai ir leidžia labai tiksliai kontroliuoti greitį.

Variklio galia

Galingas el. paspirtuko variklis garantuoja greitą akceleraciją. Tačiau renkantis paspirtuką, svarbu užtikrinti saugumą ir malonumą viename. Juolab dažnai paspirtukus nuomojasi ne itin patyrę paspirtukininkai. Variklio galia taip pat vienas iš veiksnių, kuris lemia, kokio statumo įkalnes įveiks. Su ,,Xiaomi Mijia M365″  elektriniais paspirtukais galėsite patirti važiavimo malonumą, nes paspirtukai greiti, manevringi ir, svarbiausia, saugūs.  Pradedant važiuoti, jums tereikia pasispirti su paspirtuku, taip pasiekiant 3 km/h greitį ir spausti greičio svirtelę. Paspirtukas gali išvystyti 25/h greitį, atlaikant iki 100 kg svorio keleivį.

Daugiau apie elektrinius paspirtukus ,,Xiaomi Mijia M365″ galite skaityti čia.

Dėl elektrinių paspirtukų nuomos galite kreiptis tel. 8 600 39528.