Paspirtukas itin džiugina tuo, kad yra tikrai patikimas. Paspirtukas turi tvirtą kieto aliuminio rėmą, aukštą vairo kolonėlę, kuri lengvai nusilenkia atleidus laikančią svirtelę, ir taip prisega prie galinio purvasaugio.

Paspirtukas sveria 12,5 kg. Transportuoti, nešti tikrai nėra sunku. O 8,5 colio ratai yra pakankamai dideli, kad būtų galima įveikti nedidelius bordiūrus. Taip pat pasitarnauja ir ne tokios kietos padangos su kameromis. Šį paspirtuką drąsiai galime vadini sportiniu, o tai išduoda diskinis galinis stabdis, kuris taip pat paspirtuką sustabdo ypatingai greitai. Elektrinio paspirtuko rankenos bei kojos atrama yra padengti tvirta, kieta guma, kuri puikiai atlieka savo funkciją – rankos nepraslysta, o ant paspirtuko galite stovėti tvirtai ir saugiai.

Įjungus paspirtuką, užsidega baltų švieselių – taškelių vertikali eilutė, kuri indikuoja baterijos įkrovimą. Pradedant važiuoti, jums tereikia pasispirti su paspirtuku, taip pasiekiant 3 km/h greitį ir spausti greičio svirtelę. Variklio galia yra apie 280 W. Paspirtukas gali išvystyti 25/h greitį, atlaikant iki 100 kg svorio keleivį. O vienu elektrinio paspirtuko „Xiaomi Mijia M365“ įkrovimu galima įveikti 30 km. Kinetinė energijos atgavimo sistema gali suteikti galime su paspirtuku įveikti didesnį atstumą.

Šis šaunus paspirtukas turi du stabdymo būdus. Pirmasis -tai kai tiesiog atleidžiame elektroninį stabdį – greičio svirtelę, esančią ant vairo, dešinėje pusėje. Antrasis būdas-stabdant diskinio stabdžio rankenėle, esančia ant kairiosios vairo pusės.

Jeigu paspirtuką norite susieti su išmaniąja programėle, jums reikės parsisiųsti ,,Xiaomi Home“. Parsisiuntus paspirtukui pritaikytą programėlę į savo telefoną yra galimybė sekti visą su elektriniu paspirtuku susijusią informaciją, tokią kaip greitis, likęs atstumas, visas paspirtuko įveiktas atstumas „Rida“ ir daug kitų. Šis modelis neturi jokio mechaninio užrakto, tad jei norėsite jį užrakinti, reikės  pasinaudoti programėle. Taip pat programėlėje galima aktyvuoti pastovaus greičio palaikymo režimą. Jums tiesiog reikės 5s palaikyti akceleratoriaus svirtelę vienoje padėtyje, pasigirs pyptelėjimo garsas, kuris reikš, jog pasirinktas greitis nustatytas.

Šis paspirtukas yra ne tik puiki transporto priemonė, bet ir priemonė suteikianti pramogą. Padovanokite džiaugsmą sau ir savo artimiesiems, praleiskite laisvalaikį šauniai  važinėdami elektriniais paspirtukais „Xiaomi Mijia M365“.

Dėl elektrinių paspirtukų „Xiaomi Mijia M365“ nuomos galite kreiptis tel. 8 600 39528.