Pavasaris yra būtent tas laikas, kada norime daugiau laiko praleisti lauke, gamtoje ir aktyviai. Ieškome dar nepatirtų įspūdžių, pramogų, o taip pat išsikeliame sau naujų tikslų ar iššūkių. Pavasaris, tai taip pat tas metų laikas, kai norime pamiršti automobilius, pramogauti ir keliauti paspirtukais. Pripažinkime,  karantinas tikrai įtakojo ir pakoregavo mūsų įpročius. Pastaraisiais metais ypač populiariais tapo elektriniai paspirtukai, elektrinių paspirtukų nuoma. Dažnas nenori investuoti didelės pinigų sumos, kai paspirtuku naudojasi ne itin dažnai, neturi vietos kur namuose laikyti ar tiesiog nenori dar vieno papildomo daikto namų ūkyje. Tad tokiu atveju paspirtuko nuoma yra idealus variantas. Ypač mėgstantiems planuoti savaitgalio keliones, paspirtukus pasiimti su savimi į kitą miestą, prie jūros, sodybą ar kitur.

Jeigu keliauti, tai keliauti patogiai, ekonomiškai ir, žinoma, ekologiškai – elektriniais paspirtukais! Toks keliavimo būdas puikus, nes nenubodus. Keliaudami paspirtukais galite patirti neišdildomų įspūdžių. Šiai dienai elektrinių paspirtukų rinkoje, nuomojamų paspirtukų, tikrai nemažai, tačiau tarp geriausių ir patikimiausių pasaulyje yra laikomi Kinijos elektronikos gigantų „Xiaomi“ gaminami elektriniai paspirtukai. Būtent šiuos paspirtukus ,,DuRatukai” komanda siūlo savo klientams ir kviečia išsinuomoti aktyviam laisvalaikiui gamtoje ar prireikus išsinuomoti ilgesniam laikui. Klientai, kurie išvyksta atostogų, komandiruotei į kitą miestą yra linkę nuomotissavaitgaliui ar savaitei, dviems, nes tai gali būti tikrasis išssigelbėjimas.

„Atvykus komandiruotei į Kauną  norėjosi turėti didesnę judėjimo laisvę, todėl pirma mintis ir geriausias sprendimas buvo išsinuomoti elektrinį paspirtuką. Kainą savaitei susitarėme adekvačią, tikrai nebuvo didelė, susitarėme ir dėl pristatymo. Keliauti galėjau kur noriu ir kada noriu. O keliaujant mieste paspirtukas yra nerealus dalykas, nes sutaupoma laiko, galima išvengti kamščių, nereikia galvoti ir nervuotis kur pastatyti transporto priemonę. Jei reikia įkrauti paspirtuką, tą galima padaryti bet kurioje kavinėje, o ir kelionė būna labai smagi. Kai dabar galvoju, tai vien privalumai. “, – pasakoja klientas Tadas.

Kylant oro užterštumo lygiui, didėja alternatyvių, netaršių transporto priemonių poreikis, tokių kaip elektriniai paspirtukai, ir tai tikrai džiugina.  Džiugina, kad visuomenė sąmoningėja ir renkasi saugoti gamtą, daugiau laiko leisti gamtoje, lauke.

Kitą savaitę pristatysime jums į ką svarbu atsižvelgti renkantis paspirtuką nuomai. Sekite naujienas!

Dėl išsamesnės informacijos, elektrinių paspirtukų nuomos galite kreiptis tel. 8 600 39 528 arba el. paštu info@duratukai.lt