Kaip ir žadėjome, norime jums pristatyti dar daugiau maršrutų, kurie pritaikyti važiuoti paspirtukais. Suplanuoti savaitgalio kelionę nesudėtinga, tereikia pasirinkti norimą maršrutą ir išsinuomoti paspirtukus susisiekus su ,,DuRatukai“ komanda. Paprastai ir greitai išsinuomoję paspirtukus, jūs juos galite lengvai transportuoti į norimą vietą toliau nuo Kauno ar pasirinkti maršrutą Kaune, juolab, kad Kauno savivaldybė įnirtingai rūpinasi dviračių takų renovacija ir naujų takų tiesimu.

Per kelis pastaruosius metus Kaunas įrengė ir renovavo net apie 77,8 kilometrus dviračių takų. O tai yra džiugi žinia paspirtukininkams. Plečiant dviračių takų ribas ir gerinant jų būklę, atsiranda daugiau norinčių automobilį iškeisti į elektrinį paspirtuką. Tokiu būdu yra pagerinamos susisiekimo galimybės, tausojama gamta, gyventojai skatinami aktyviau judėti.

Taigi, kokiais naujais takais galime džiaugtis ir kelionei pasirinkti paspirtukus?

Naujausi dviračių takai įrengti Aleksote, Šilainiuose bei Vilijampolėje. Na, o paspirtukininkams tikrai taps patogu nuo miesto centro nuvykti net iki Panemunės šilo, kur laukia gražūs vaizdai, aktyvus laisvalaikis ir poilsis. Patogi danga apjungia ne tik miesto, bet ir gamtos vaizdus, o ir maršrutas gana ilgas.

Tiems, kurie planuoja keliauti nuo miesto centro link Kleboniškio miško, turime taip pat džiugią žinią, nes dviračių takas atnaujintas Jonavos gatvėje palei Nerį. Tad patogiai nuvyksite nuo Kauno pilies iki Kleboniškio miško parko ir jame smagiai pasivažinėsite, įkvėpsite gaivaus pušų kvapo. Kleboniškio miške taip pat rasite atnaujintą pagrindinį taką, tad kelionė per mišką bus tikrai smagi!

Norintiems keliauti pro miesto parkus, kelionė sunkumų nesudarys taip pat. Dviračių takai nutiesti Savanorių prospekte bei Partizanų gatvėje, šiuo metu tvarkomas, dalinai nutiestas dviračių takas Taikos pr. Įrenginėjami Kovo 11-osios, Pramonės pr. takai, kurie turi būti pabaigti jau šiais metais.

Svarbu paminėti ir tai, kad kauniečiams sudaromos sąlygos keliauti paspirtukais ne tik miesto centre, bet ir aplink Kauną, lengvai ir patogiai nuvykti tiek už miesto ribų, tiek atvykti į miesto centrą iš užmiesčio. Pavyzdžiui, dviračių takas, kuris įrengtas Panerių gatvėje driekiasi iki pat Kauno rajono ribos. Taip pat paspirtukais galima nuvykti ir į Kačerginę bei Kulautuvą.

Tad pasirinkimas, kaip matote, tikrai platus ir su laiku dviračių takų tik daugės. Čiumpam paspirtukus ir lekiam savaitgaliaut!

Dėl paspirtukų nuomos visada galite kreiptis tel. 8 600 39528 arba el. paštu info@duratukai.lt