Taip kaip kaip kasmet vis populiarėja paspirtukų naudojimas, taip ir atsiranda  įmonių, tiekėjų siūlančių elektrinių paspirtukų nuomos paslaugas. Elektrinių paspirtukai tampa ne tik gera susisiekimo priemone, tačiau ir laisvalaikio praleidimo priemone.  Dažnas paspirtuko nėra linkęs įsigyti, jei juo neplanuojama naudotis nuolatos, tačiau paspirtuku norima praturtinti laisvalaikį, smagiai praleisti laiką, pasivažinėti ar pakeliauti. Įsigyti paspirtuką tikrai nėra būtina, paspirtuku pasivažinėti galite bet kada panorėję ir Jums tereikia jį išsinuomoti. Nuomos sąlygos tikrai paprastos, o paslaugų kainos prieinamos kiekvienam.

„DuRatukai“ komanda siūlo išsinuomoti elektrinius paspirtukus Kaune, o su jais keliauti ne tik Kaune, bet visoje Lietuvoje. Išsinuomojus paspirtuką norimam dienų skaičiui, Jūs galite savęs neriboti ir paspirtuką vežtis kur tik panorėjus, tai ypač naudinga, kai planuojate kelionę po Lietuvą, į kitą Lietuvos miestą atostogų ar savaitgalio išvyką prie jūros. Paspirtukas gali tapti geriausiu palydovu keliaujant ir tikrai nenuvils. Tad norint išbandyti šią transporto priemonę, suplanuoti kitokį laisvalaikio praleidimo būdą ar vykstant į kitą miestą, sodybą ar pan. paspirtuko nuoma yra geriausias pasirinkimas. Jums nereikės patirti didelių investicijų, o paspirtuku važinėtis galite kada panorėjus ir tai taps smagi pramoga. Paspirtuko nuoma neįpareigoja taip, kaip įsigijus paspirtuką. Išsinuomoti paspirtuką galima kada nori, bet kokiam laikotarpiui.

Kokius elektrinius paspirtukus galite išsinuomoti?

Savo klientams siūlome tik aukščiausios kokybės patikimus ir kruopščiai prižiūrimus elektrinius paspirtukus „Xiaomi Mijia M365“.

Šie elektriniai paspirtukai sulaukė didelio susidomėjimo visame pasaulyje dėl savo paprasto dizaino ir kokybiškų detalių. Aviacijoje naudojamas aliuminis ir energijos grąžinimo sistema stabdant, tai tik kelios šių paspirtukų savybės, kurios leido šiuos paspirtukus 2017 metais nominuoti metų kūrinio apdovanojimu.Patvari  konstrukcija gali suteikti ramybės jausmą, nes paspirtukai iš tiesų yra labai patvarūs ir tvirti. Išbandę šiuos paspirtukus tikrai nenusivilsite jų galimybėmis. Jie patenkins tiek pradedančiųjų paspirtukininkų, tiek profesionalų poreikius. Daugiau apie  „Xiaomi Mijia M365“ paspirtukus galite sužinoti ČIA. 

Elektrinių paspirtukų nuomos paslaugos

 • Darbo dienomis 5 valandos – 10€;
 • Darbo dienomis para – 15€;
 • Savaitgaliais 5h – 15€;
 • Savaitgaliais para – 20€;
 • Visas savaitgalis – 35€;
 • Savaitė – 70€;

Papildomos paslaugos

Norėdami paskatinti klientus daugiau laiko leisti gamtoje su savo šeima ir artimaisiais, siūlome nemokamą ppirtukų pristatymo paslaugą, kai nuomojami 4 ir daugiau paspirtukų. Pasinaudokite  ,,DuRatukai“ elektrinių paspirtukų nuomos paslaugomis ir džiaukitės kokybišku laisvalaikiu kur tik panorėję!

Savo klientams dažnai siūlome akcijos ir nuolaidas. Būkite pirmieji ir sužinokite apie specialius pasiūlymus pamėgę mūsų socialinio tinklo ir Instagram, Facebook paskyras @DuRatukai.lt

Linkime su elektriniais paspirtukais keliauti ir mėgautis šauniu laisvalaikiu saugiai!

Ką reikia žinoti prieš išsinuomojant paspirtuką?

 1. Norint išsinuomoti paspirtukus Jums tereikia susisiekti nurodytu telefono numeriu ar el. paštu su „DuRatukai“ komanda ir rezervuoti norimą paspirtukų skaičių pasirinktai datai ir terminui.
 2.  Nuomojant paspirtuką yra pasirašoma nuomos sutartis.
 3. Paspirtukus klientas pasiima iš atsiėmimo punkto Kaune ir pristato atgal pats. Tačiau jei nuomojate 4 ir daugiau paspirtukų, tuomet mes Jums paspirtukus pristatysime Kaune nemokamai!
 4. Važiuojantys elektriniais paspirtukais turi laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų. Saugoti save, gerbti kitus eismo dalyvius. Paspirtukų vairuotojams draudžiama kirsti važiuojamąją dalį pėsčiųjų perėjomis, tai reiškia, kad elektrinio paspirtuko vairuotojas turėti nulipti ir paspirtuką vestis, lygiai taip pat kaip važiuojantys dviračiu. Taigi, važiuodami su „DuRatukai“ elektriniu paspirtuku, kurio greitis iki 25 km/val. jūs:
 • turite dėvėti šalmą, jei jums nėra 18 metų;
 • galite važiuoti dviračių taku ar dviračių juosta;
 • galite važiuoti šaligatviu;
 • galite važiuoti važiuojamąja kelio dalimi, tačiau privalote dėvėti šviesą atspindinčią liemenę.

Dėl išsamesnės informacijos, paspirtukų nuomos galite kreiptis tel. 8 600 39 528 arba el. paštu info@duratukai.lt